» Přírodní olivová mýdla z Hané

                Přírodní olivová mýdla z Hané     

Přírodní olivová mýdla jsou vyráběna výhradně z přírodních surovin, co nejšetrnějšími metodami, aby byla zachována hodnota olejů a pečujících látek. Při výrobě nejsou používány živočišné tuky, ani jiné produkty, které by znamenaly zbytečnou smrt zvířete. Každé z mýdel prošlo mýma rukama, od prvního nalití olejů, přes žíravou fázi reakce, ze které se nakonec narodí nejčistší mýdla, bez konzervantů, zásadně bez syntetických barviv a bez syntetických vonných olejů, až po krájení a balení.

Hlavní složkou těchto mýdel je olivový olej, který zjemňuje pokožku a udržuje ji vláčnou, napnutou a přispívá k mladšímu vzhledu. Pro svou výbornou pěnivost se přidává palmový a kokosový olej. Dále jsou použity výživné složky jako např. avokádový olej (výborný pro suchou, citlivou a zanícenou pleť, podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky, obsahuje vitamíny A,E,D), jojobový olej (patří k nejcennějším přírodním olejům, obsahuje vyvážený poměr pěsticích látek s hojivou schopností. Pokožku ošetřuje, regeneruje, vyhlazuje a pomáhá v péči o aknózní pleť), přírodní esenciální oleje a bylinky.

Více o blahodárných účincích některých používaných olejů a bylinek si můžete přečíst zde. 

 

Skořicové

    

 

 Měsíčkové

  

 

Aloe vera

    

 

Hlubokočistící se zeleným jílem a černým uhlím

Vyrobeno unikátní recepturou pro čištění pórů. Přidané esenciální oleje (ylang ylang, cedrové dřevo, pomeranč, sladká broskev) znásobují očistné účinky. Olivový olej v mýdle dodává pokožce pružnost a nevysušuje ji.

  

  

 Peelingové s paprikou

Přírodní olivové mýdlo s přídavkem papriky, která působí jako jemný peeling a v kombinaci esencí tymián, rozmarýn, pomeranč, geránium prohřívá pokožku a napomáhá k rozpouštění podkožního  tuku ( celulitida).

 

Svěží mátové

Přírodní olivové mýdlo se sušenou mátou, eukalyptem a citronem. Doporučuji pro raní koupel. Osvěží, povzbudí a dodá dobrou náladu pro celý den.

 

Jemné olivové mýdlo

Přírodní olivové mýdlo bez přísad a aromat. Vhodné pro velmi citlivou pokožku. Vhodné i pro malé děti.